SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
634 250 €
(7 047 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
רמב"ם, אשדוד

spalnica3
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Au cœur du quartier Youd Beit, appartement 3 pièces spacieux et lumineux, vue dégagée Vue dégagée, Terrasse, Parking, Ascens...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

רמב"ם, אשדוד
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Panorama Ashkelon

Podobni oglasi