SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
649 000 €
(5 070 € / m²)
Prodaja
4
1
128 m²
העצמאות, אשדוד

spalnica4
površina128 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

À vendre à Ashdod : Véritable coup de cœur !
Appartement 4 pièces – 128 m² avec balcon de 10 m² offrant une vue totalement dégagée sur le...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

העצמאות, אשדוד
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tivour Building

Podobni oglasi