SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
848 235 €
(7 376 € / m²)
Prodaja
4
1
115 m²
שברץ, רעננה

spalnica4
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Raanana Est recherché. Immeuble après Tama. 4 pièces entièrement rénové. Grandes chambres. Proche de tous commerces et École Ariel. ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

שברץ, רעננה
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Laurence Zemour

Podobni oglasi