SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 020 700 €
(10 207 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
טרומן, רמת גן

spalnica4
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ramat Gan – Le cœur résidentiel du Grand Tel-Aviv

À seulement quelques minutes de Tel-Aviv, la ville de Ramat Gan incarne l’équilibre pa...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

טרומן, רמת גן
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agencis

Podobni oglasi