SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
944 000 €
(11 106 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
טרומן, רמת גן

spalnica3
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ramat Gan – Le cœur résidentiel du Grand Tel-Aviv

À seulement quelques minutes de Tel-Aviv, la ville de Ramat Gan incarne l’équilibre pa...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

טרומן, רמת גן
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agencis

Podobni oglasi