SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 045 839 €
(12 450 € / m²)
Prodaja
4
2+
84 m²
רמת גן

spalnica4
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment in a new, well-maintained boutique building with a gym, designed lobby, and 2 apartments per floor. The apartment offers 3 air exposures wit...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

רמת גן
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Home Market

Podobni oglasi