SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
763 680 €
(6 364 € / m²)
Prodaja
5
1
120 m²
הפנינה, נהריה

spalnica5
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Dans le nouveau quartier d'Akhziv, bel appartement 5 pièces d'environ 120m2 avec terrasse de 20m2 et belle vue mer. Situé au 6e étage sur...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

הפנינה, נהריה
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La vitrine de l Immo

Podobni oglasi