SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
98 000 €
(1 032 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Via Crotone, Taranto

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APULIEN - TARANTO SOLITO - VIA CROTONE
Wir bieten eine Wohnung im zweiten Stock eines Gebäudes mit Aufzug zum Verkauf an. Sie ist ca. 97 Quadratmeter...

Ostalo
Starost oglasa: 213 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Via Crotone, Taranto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Gruppo Bodini

Podobni oglasi