SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
330 000 €
(2 578 € / m²)
Prodaja
2
2+
128 m²
Suvereto

spalnica2
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Main Features: Approx. 128 sqm surface (4 rooms) Two bedrooms (one with walk-in closet) and two bathrooms Exclusive private garden 24 sqm garage and ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Suvereto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Podobni oglasi