SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
550 000 €
(4 231 € / m²)
Prodaja
4
2+
130 m²
Via Rubicone, Silvi

spalnica4
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SILVI MARINA In der exklusiven Wohnanlage Le Dune, wo das Konzept der Apartments die persönliche Betreuung perfekt mit dem Alltag verbindet, fernab v...

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Via Rubicone, Silvi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate

Podobni oglasi