SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
95 000 €
(1 301 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Scopa

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zum Verkauf steht in der Gemeinde Scopa eine elegante und einladende Dreizimmerwohnung in ruhiger Lage im Valsesia, innerhalb einer privaten Wohnanlag...

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Scopa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliare Botto Borgosesia

Podobni oglasi