SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
630 000 €
(7 412 € / m²)
Prodaja
6+
2+
85 m²
Via Gradisca, Roma

spalnica6+
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Attico esclusivo in vendita - Piazza Istria / Via San Marino
A pochi passi da Piazza Istria e nelle immediate vicinanze della LUISS Guido Carli, prop...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Via Gradisca, Roma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Skyline

Podobni oglasi