SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
203 000 €
(6 548 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Riva del Garda

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Byt 1+kk, 31 m², balkon, krásný výhled na hory a jezero, výtah, společná zahrada.

Nabízíme k prodeji útulný apartmán typu garsonka v ulici Brione 8, ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Riva del Garda
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ostrafin Reality s.r.o.

Ing. Denisa Di Gregorio

Podobni oglasi