SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 950 000 €
(3 362 € / m²)
Prodaja
6+
2+
580 m²
Via Alessandro Volta, Monza

spalnica6+
površina580 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wohnung in einer prestigeträchtigen historischen Residenz im Herzen von Monza 580 m² + Gewölbekeller + 2 Garagen
Nur 50 Meter vom historischen Zentr...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiNaravna svetlobaKaminLeseni podRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Via Alessandro Volta, Monza
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Real Estate

Podobni oglasi