SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
350 000 €
(1 989 € / m²)
Prodaja
2
1
176 m²
Montepulciano

spalnica2
površina176 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

On the second floor of a historic palazzo, bright apartment with panoramic views, large attic to convert, for sale in Montepulciano. In the historic h...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Montepulciano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Podobni oglasi