SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
330 000 €
(4 714 € / m²)
Prodaja
1
1
70 m²
Monte Argentario

spalnica1
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Main Features: Approx. 70 sqm surface (4 rooms) Two bedrooms and one bathroom Livable terrace (2.60 x 2.30 m) and utility balcony Very bright first f...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Monte Argentario
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Podobni oglasi