SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 004 623 €
(17 571 € / m²)
Prodaja
2
2+
171 m²
Piazza San Michele, Lucca

spalnica2
površina171 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An elegant luxury townhouse with independent access for sale in the prestigious Roma Imperiale area of Forte dei Marmi, located approximately 100 mete...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorTuš kabinaLeseni podVarovanjeVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Piazza San Michele, Lucca
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dreamer SRL

Podobni oglasi