SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
495 000 €
(4 304 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Via Massetana, Follonica

spalnica2
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Renovated apartment with sea view R06244FO3Z - Two unique 3-room apartments are for sale, both of which were recently renovated in 2018 with the utmo...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Via Massetana, Follonica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi