SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 383 209 €
(10 322 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Piazza San Firenze, Firenze

spalnica3
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Splendid apartment for sale in Florence , just steps from the heart of the city. The property is located on the first floor of an exclusive, recently ...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Piazza San Firenze, Firenze
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dreamer SRL

Podobni oglasi