SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 248 937 €
(6 939 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Piazza San Firenze, Firenze

spalnica3
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Elegant residence with terrace and parking spaces near Piazza Beccaria in FlorenceThe 180 m2 property is located in a central and strategic area, a fe...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Piazza San Firenze, Firenze
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dreamer SRL

Podobni oglasi