SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 510 274 €
(8 352 € / m²)
Prodaja
6+
2+
540 m²
Piazza San Firenze, Firenze

spalnica6+
površina540 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wonderful complex of 7 apartments in a historic building for sale in the center of Florence, a few steps from Piazza della Signoria. The property is l...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Piazza San Firenze, Firenze
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dreamer SRL

Podobni oglasi