SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
450 000 €
(1 974 € / m²)
Prodaja
3
2+
228 m²
Campiglia Marittima

spalnica3
površina228 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Main Features: Approx. 228 sqm surface (10 rooms) Two double bedrooms and three bathrooms Private garden on the ground floor Two garages of approx. 4...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Campiglia Marittima
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Podobni oglasi