SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
890 000 €
(6 224 € / m²)
Prodaja
3
2+
143 m²
Via Albin Egger Lienz - Albin-Egger-Lienz-Straße, Bolzano - Bozen

spalnica3
površina143 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive top floor apartment with roof terrace! R04737BZ4Z - This property is an exceptional and exclusive property: a high-quality renovated pentho...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi