SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
210 631 €
(2 025 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
104 m²
Canggu

spalnicaatypical
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

2 years Guarantee Income: Stunning and Modern Apartment 1 Bedroom with Private Pool for Sale Leasehold in CangguPrice: IDR 3,985,000,000/2054Nestled i...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

Canggu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi