SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
147 083 €
(3 502 € / m²)
Prodaja
3
1
42 m²
JI. Raya Besakih

spalnica3
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to your future sanctuary in the heart of Bali, Indonesia! This incredible under-development apartment offers more than just a living space; it...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

JI. Raya Besakih
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi