SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
533 000 €
(6 271 € / m²)
Prodaja
4
2+
85 m²
Črnomerec, Zagreb

spalnica4
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

U novogradnji u ulici Kunišćak, prodaje se četverosobni stan na trećem katu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim borav...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Črnomerec, Zagreb
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALMERA PROPERTIES

Almera Properties

Podobni oglasi