SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
218 500 €
(4 966 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
Park Maksimir, Zagreb

spalnica1
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja funkcionalan i svijetao stan površine 41,47 m² na odličnoj lokaciji.
Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonico...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Park Maksimir, Zagreb
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASA BELLA NEKRETNINE

Marko Zlomislić

Podobni oglasi