SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
406 980 €
(4 678 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Črnomerec, Zagreb

spalnica3
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se trosoban stan neto površine 87,81 m², od čega stambeni dio iznosi 72,07 m², smješten na prvom katu održavane stambene zgrade s liftom iz 20...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Črnomerec, Zagreb
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bagi Immobilien

Roza Benčić

Podobni oglasi