SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
529 000 €
(3 076 € / m²)
Prodaja
4
2+
172 m²
Remete, Zagreb

spalnica4
površina172 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se opremljen i namješten dvoetažni stan u Remetama površine 172.00m2.

Stan je izuzetno prostran, površine 172,24 m2, s terasom u prizemlju (1...

Ostalo
Starost oglasa: 186 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Remete, Zagreb
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASA BELLA NEKRETNINE

Ivica Prelec

Podobni oglasi