SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
660 000 €
(4 853 € / m²)
Prodaja
4
2+
136 m²
Gračani, Zagreb

spalnica4
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

ZAGREB - GRAČANI, Prilika! Predivan Penthouse u urbanoj vili

**Gračani – podsljemenski kvart s bogatom poviješću i iznimnom kvalitetom života**

Ostalo
Starost oglasa: 188 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Gračani, Zagreb
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Martino Kovačić

Podobni oglasi