SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
332 000 €
(2 887 € / m²)
Prodaja
4
1
115 m²
Vinodolska općina

spalnica4
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – TROSOBAN STAN NA PRVOM KATU S POGLEDOM NA MORE

Ekskluzivno u našoj ponudi donosimo prostrani trosoban stan na p...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Vinodolska općina
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Diamond Realestate

Nana Spadoni

Podobni oglasi