Seznam ponudb
6
6
6
302 880 €
(4 038 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Sesvete
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
75 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prodaje se trosoban stan s vrtom i parkirnim mjestom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 75.72 m².
Zgrada je trenutno u izgr...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Sesvete
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.