SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
290 000 €
(3 580 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Općina Vrsar

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Charming Apartment Near the Center and the Sea in Vrsar!Rarity at the Market!For sale: a beautiful 81m² apartment in Vrsar, ideally located in the tow...

Ostalo
Starost oglasa: 202 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Općina Vrsar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi