SUPA24
255 000 €
(2 898 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Općina Vir

spalnica3
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Otok Vir – Elegantan apartman 88m2, s privatnim vrtom i mediteranskim ugođajem

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Općina Vir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Marijana Papić

Podobni oglasi