Seznam ponudb
15
15
15
210 000 €
(3 182 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Općina Vir
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
66 m²
kopalnice
OPIS NEKRETNINE:
PRIZEMLJE: S1 - kuhinja i dnevni boravak (28,81 m2), predprostor (4,43 m2), kupaonica (5,98 m2), 2 spavaće sobe (2 x 10,80 m2), osta...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
65 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Vir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.