SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
255 000 €
(2 576 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
99 m²
Put Nacelja, Općina Vir

spalnicaatypical
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se apartman sa okućnicom (99,80 m2) u prizemlju manje zgrade sa 3 jedinice u mjestu Vir.

Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog bo...

Ostalo
Starost oglasa: 320 dni
Posodobljeno: 111 dni

Lokacija

Put Nacelja, Općina Vir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESTERA nekretnine

Gordan Mikac

Podobni oglasi