SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
513 324 €
(4 208 € / m²)
Prodaja
3
2+
122 m²
Općina Tribunj

spalnica3
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

DALMACIJA, TRIBUNJ - Hills Residence stan S2 s bazenom i vrtom

Na mirnoj lokaciji u atraktivnom dijelu Tribunja, u blizini mora i centra mjesta, smj...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Općina Tribunj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Sabljić Martinović

Podobni oglasi