SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
272 000 €
(6 044 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Općina Tar-Vabriga

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju je moderan jednosoban stan na prvom katu ekskluzivne stambene zgrade u Taru, jednoj od najpoželjnijih lokacija zapadne Istre. Dizajniran za...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Općina Tar-Vabriga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Podobni oglasi