SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
288 800 €
(4 011 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Općina Tar-Vabriga

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MODERAN DVOSOBAN STAN S 2 PARKIRNA MJESTA – TAR-VABRIGA

Na atraktivnoj lokaciji između Poreč i Novigrad, u sve traženijem mjestu Tar-Vabriga, prodaje...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Općina Tar-Vabriga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mololongo Realestate

Zoran Stupar

Podobni oglasi