SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
302 000 €
(4 507 € / m²)
Prodaja
2
1
67 m²
Onbekend, Općina Tar-Vabriga

spalnica2
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ISTRIE, TAR - Nově postavený byt ve výborné lokalitě V městečku Tar, nedaleko Poreče, se nachází moderní nově postavený byt, který kombinuje pohodlí, ...

Neopremljen
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 158 dni

Lokacija

Onbekend, Općina Tar-Vabriga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi