Seznam ponudb
10
10
10
400 000 €
(2 469 € / m²)
Prodaja
5
2+
162 m²
Općina Sveta Nedelja
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
162 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Moderna novogradnja – dvoetažni stan u naravi dvojna kuća s bazenom i okućnicom!
Planirani završetak izgradnje je na proljeće 2026. godine.
Ukupna st...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
348 dni
Posodobljeno:
348 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Sveta Nedelja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.