SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
559 000 €
(5 375 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
104 m²
Put Vrisja, Općina Sukošan

spalnicaatypical
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zadar - Sukošan, prodaje se dvosobni apartman od 104,04 m2 na drugom katu stambenog objekta u izgradnji sa ukupno šest apartmana, visokokvalitetna gra...

Ostalo
Starost oglasa: 447 dni
Posodobljeno: 195 dni

Lokacija

Put Vrisja, Općina Sukošan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković

Podobni oglasi