Seznam ponudb
17
17
17
229 000 €
(2 899 € / m²)
Prodaja
2
1
79 m²
Općina Seget
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
79 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prodaje se kompletno namješten jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade u Segetu.
Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, j...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
25 dni
Posodobljeno:
25 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Seget
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.