SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
489 000 €
(4 179 € / m²)
Prodaja
4
2+
117 m²
Općina Punat

spalnica4
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Kaiser immobilien posreduje u prodaji vrhunskog dvoetažnog stana, spremnog za useljenje na odličnoj lokaciji u mjestu Punat na otoku Krku.

Ostalo
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

Općina Punat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Lado Patekar

Podobni oglasi