SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
280 000 €
(2 947 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Općina Punat

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na predivnom otoku Krku, u mirnom okruženju i svega 300 metara od mora, smjestio se ovaj prostrani stan površine 95.96 m². Stan se nalazi na prvom kat...

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 207 dni

Lokacija

Općina Punat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić

Podobni oglasi