SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
511 800 €
(5 018 € / m²)
Prodaja
2
1
102 m²
Put Punte, Općina Privlaka

spalnica2
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ZADAR, PRIVLAKA - Apartmán s bazénem 50 metrů od písečné pláže! S2. Ve výjimečné lokalitě, pouhých 50 metrů od krásné písečné pláže s kavárnou, se nac...

Neopremljen
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 156 dni

Lokacija

Put Punte, Općina Privlaka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi