SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
520 000 €
(5 532 € / m²)
Prodaja
2
1
94 m²
Put Punte, Općina Privlaka

spalnica2
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ZADAR, PRIVLAKA - Skvělý penthouse s vyhřívaným bazénem na střešní terase! S5. Exkluzivní penthouse na prodej v Privlaka, který se nachází ve druhém p...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaKuhinjski aparatiPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Neopremljen
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 164 dni

Lokacija

Put Punte, Općina Privlaka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi