SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
589 000 €
(3 953 € / m²)
Prodaja
1
1
149 m²
Put Punte, Općina Privlaka

spalnica1
površina149 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ZADAR, PRIVLAKA - Penthouse 130m od moře Penthouse na prodej v obytném domě v Privlaka. Penthouse se skládá ze tří ložnic, z nichž dvě mají vlastní ko...

Neopremljen
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 164 dni

Lokacija

Put Punte, Općina Privlaka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi