SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
274 108 €
(2 916 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
94 m²
Mustaća, Općina Privlaka

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zadar - Sabunike, prodaje se dvosobni apartman od 94,52 m2 na prvom katu stambenog objekta sa ukupno tri apartmana izgrađenog 2024 godine, kvalitetna ...

Ostalo
Starost oglasa: 443 dni
Posodobljeno: 260 dni

Lokacija

Mustaća, Općina Privlaka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković

Podobni oglasi