SUPA24
Ostalo; razgled
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
67 200 €
(2 400 € / m²)
Prodaja
2
1
28 m²
Općina Orebić

spalnica2
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – Apartman prvi red do mora, Uvala Crkvice (Pelješac)**

U ekskluzivnoj ponudi agencije Pello Nekretnine prodaje se apartman pov...

Ostalo
Starost oglasa: 92 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Općina Orebić
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PANIS VITAE j.d.o.o.

Frano Radić

Podobni oglasi